Color Skins

bg_image
OFERTA
Ogrodzenia Panelowe Przetłaczane Typ V

Oferujemy Państwu kompleksowe systemy ogrodzeniowe wykonane z profilowanych paneli zgrzewanych ocynkowanych ogniowo i malowanych proszkowo lub powlekanych PCV z słupkami mocującymi i odpowiednimi akcesoriami montażowymi. Panel został przetłoczony w kilku miejscach w kształt litery V, dzięki czemu zyskał na sztywności. Wysokość paneli od 1230 mm do 2030 mm.

Zastosowanie: przy ogrodzeniach obiektów publicznych oraz sportowych, szkół, przedszkoli, placów zabaw, fabryk, magazynów, lotnisk, obiektów wojskowych, domów, osiedli mieszkaniowych czy prywatnych posesji.

Komplet zawiera: słupek ogrodzeniowy z daszkiem, panel zgrzewany, uchwyty montażowe, śruby zrywalne, dystanse plastikowe

Panel typ „6/5/6” i „8/6/8” wykonany z drutów pionowych 5mm lub 6mm, usztywniony poziomo z obydwu stron drutem 6mm lub 8mm, bez przetłoczenia. Wysokość paneli od 1030mm do 2430mm. Panele ocynkowane ogniowo.

Panel typ „C” wykonany z poziomego ceownika i pionowego drutu 5mm Wysokość od 800 do 2400mm. Panele ocynkowane ogniowo. Istnieje możliwość pomalowania na dowolny kolor z palety RAL.