788-910-610 kontakt@adipol.eu

W dzisiejszych czasach wybudowanie domu pochłania dużą ilość czasu, starań i pieniędzy. Kłopoty zaczynają się już od samego początku. Kupujesz działkę sąsiadującą z budową nowego osiedla, ciężarówki rozjeżdżają ziemię, a pobliskie stado krów pasie się na Twojej działce.
Dzięki firmie Adipol i instalacji nowoczesnych ogrodzeń możesz zapomnieć o tych wszystkich problemach i stresach. W naszej ofercie znajdziesz panele ogrodzeniowe, furtki i bramy, które zabezpieczą Twoją działkę od chwili zakupu.

Panele dostępne są w różnych kolorach oraz kształtach: proste, wypukłe i przetłaczane, montowane na stabilnej, betonowej podmurówce. By ułatwić dalsze korzystanie z bram, proponujemy zakupienie do nich automatyki sterowanej w wygodny sposób pilotem. Zapomnij o męczącym otwieraniu wjazdu, w deszczową noc – wystarczy nacisnąć przycisk. Dodatkowo montujemy ogrodzenia do placów zabaw, wiaty śmietnikowe oraz kojce dla zwierząt. W okresie zimy jesteśmy dystrybutorem soli drogowej.
Nasza główna siedziba mieści się w Gliwicach, ale prowadzimy sprzedaż ogrodzeń na terenie całej Polski oraz w sąsiadujących Państwach Unii Europejskiej. Montaż przeprowadzamy głównie w miastach które podlegają pod województwa: śląskie, opolskie, małopolskie, dolnośląskie. Montujemy również ogrodzenia na terenie innych województw po wcześniejszym uzgodnieniu.

Co Oferujemy?

Kompleksowa podejście do tematu

fachowe doradztwo  | pomiar i pomoc przy projektowaniu  |  dostawa wybranego systemu ogrodzeniowego  |  produkcja bram i furtek pod wymiar  |  profesjonalny montaż

udanych realizacji

km. postawionego płotu

%

zaangażowania i precyzji

%

satysfakcji

O FIRMIE

W kwietniu 2015 roku minęło 13 lat od otwarcia firmy Adipol. Nasza firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą ogrodzeń w nowoczesnym stylu. W ofercie znajdują się panele proste z drutu o
grubości 6|5|6 mm, 8|6|8 mm lub z ceownikiem-z których wykonujemy kosze gabionowe, panele wytłaczane w kształt litery V z drutu 4 i 5 mm. Panele mogą osiągać wysokość od 1200 mm do 2000 mm. Wszystkie są ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo. Do każdego rodzaju ogrodzenia oferujemy słupki mocujące i łatwą w montażu podmurówkę, zapewniającą większą stabilność całego płotu.

MONTAŻ OGRODZEŃ

Ogrodzenia montujemy na prywatnych i firmowych posesjach, ale także na terenach publicznych, takich jak place zabaw, parki przyrody, a nawet cmentarze. Kolejnymi naszymi produktami są furtki i bramy wjazdowe oraz automatyka Nice otwierającą bramy za pomocą kluczyka lub pilota.
W końcowej części oferty znaleźć można wiaty do śmietników, ustawiane na osiedlach oraz kojce dla zwierząt, nadające się dla psa stróżującego. W okresie zimowym można u nas zamówić sól drogową, którą sprowadzamy z Kopalni Soli w Kłodawie.

Co nas wyróżnia?

Z

Precyzja i jakość

Najważniejsza jest dla nas jakość prac jakie wykonujemy, dlatego tak dużą uwagę kładziemy na wykańczanie realizacji.  Najlepszym dowodem na to jest ilość realizacji jakie wykonaliśmy oraz szereg poleceń.

Terminowość

Wszystkie zlecenia jakie przyjmujemy, zarówno na realizację ogrodzeń, bram jak i montażu wykonujemy terminowo zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

Kreatywność

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam niejednokrotnie na doradztwo w zakresie nie tylko doboru materiału, tak aby spełnił Państwa oczekiwania, ale również sugestie na temat wykonania projektu oraz całości realizacji.

Dyspozycyjność

Prowadzimy sprzedaż ogrodzeń na terenie całej Polski oraz w sąsiadujących Państwach UE. Montaż przeprowadzamy głównie w województwach: śląskim, opolskim, małopolskim oraz dolnośląskim

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacjami

Galeria

Zaufali nam

Najprostszą i najszybszą formą kontaktu jest kontakt telefoniczny na powyżej podany numer. Można również wysłać do nas wiadomość mailową lub wypełnić formularz. Z powodu częstych wyjazdów i pracy w terenie prosimy dzwonić przed przyjazdem.

788-910-610

kontakt@adipol.eu

Adipol